Mariusz Rożkowski P.W.
https://www.4msklep.pl
faktury4msklep@op.pl
 
Cennik na dzień: 02-12-2021 04:12
 
Moduły do Switchy
Nazwa produktu Cena brutto Cena netto Cena poprzednia
D-Link DXS-3600-EM-Stack 2-port 120G CXP Interface 2 122,80 zł 1 725,86 zł -
Extralink SFP 1.25G Moduł SFP 1,25Gbps, LC/UPC, 32,13 zł 26,12 zł -
Intel Moduł SFP+LR Optic E10GSFPLR 2 160,86 zł 1 756,80 zł -
INTELLINET MODUŁ MINI GBIC SFP LC MULTIMODE 550M 545006 164,72 zł 133,92 zł -
INTELLINET MODUŁ MINI GBIC SFP+ 10GBASE-LR LC JEDNOMODOWY 1310NM 507479 568,88 zł 462,50 zł -
INTELLINET MODUŁ MINI GBIC SFP+ 10GBASE-SR LC WIELOMODOWY 850NM 507462 263,89 zł 214,55 zł -
INTELLINET MODUŁ MINI-GBIC SFP 1000BASE-LX LC JEDNOMODOWY 1310NM 545013 131,23 zł 106,69 zł -
MikroTik S+RJ10 Moduł SFP+ 10Gb/s, RJ45 291,56 zł 237,04 zł -
Moduł Intel E10GSFPSR 903239 489,43 zł 397,91 zł -
Moduł SFP DAHUA PFT3900 185,98 zł 151,20 zł -
Moduł SFP DAHUA PFT3920 310,60 zł 252,52 zł -
Moduł SFP DAHUA PFT3950 338,18 zł 274,94 zł -
Moduł SFP DAHUA PFT3970 319,31 zł 259,60 zł -
Moduł SFP MikroTik S-RJ01 131,78 zł 107,14 zł -
Moduł SFP UBIQUITI UF-MM-1G 92,05 zł 74,84 zł -
Moduł SFP UBIQUITI UF-SM-1G-S 123,88 zł 100,72 zł -
Moduł SFP+ UBIQUITI UF-RJ45-10G 357,57 zł 290,70 zł -
Moduł UBIQUITI UF-MM-10G UF-MM-10G 208,65 zł 169,63 zł -
Moduł ZyXEL 91-010-172001B 449,93 zł 365,80 zł -
PLANET MODUŁ SFP MFB-F20 (1PORT SFP, 1310NM, 20KM) 149,22 zł 121,32 zł -
PLANET MODUŁ SFP MFB-TF20 1 PORT 1310NM 20KM 167,73 zł 136,37 zł -
PLANET MODUŁ SFP MFB-TSA (1-PORT SFP, 1310NM, TX, 2KM) 162,20 zł 131,87 zł -
PLANET MODUŁ SFP MGB-TLA20 WDM TX 20KM 168,69 zł 137,15 zł -
PLANET MODUŁ SFP MGB-TLB20 WDM TX 20KM 231,62 zł 188,31 zł -
PLANET MODUŁ SFP MGB-TLX 1 PORT LC 10KM 134,18 zł 109,09 zł -
Ubiquiti UF-GP-C+ Moduł SFP UFiber, 1,25Gb/s, S 410,35 zł 333,62 zł -
Ubiquiti UF-RJ45-1G Moduł SFP+ UFiber, 1,25Gb/s 78,89 zł 64,14 zł -
Ubiquiti UF-SM-10G 10G U Fiber, Single-Mode Module, 2pcs 455,23 zł 370,11 zł -
Ubiquiti UF-SM-10G-S Moduł SFP+ 10Gb/s LC/UPC 127 852,76 zł 693,30 zł -